wulkanizacja

Bezpieczeństwo na drogach w dużej mierze zależy od dobrej jakości opon, które powinny być sprawdzone i dobrze zamontowane. Zajmujemy się kompleksową wymianą i naprawą opon, a także pompujemy koła azotem. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy z RR Cars i skorzystaj z naszych usług wulkanizacyjnych! 

Warsztat samochodowy RR Cars może pochwalić się nowoczesnym sprzętem do wymiany, wyważania oraz naprawy opon. Nowoczesne i  sprawdzone maszyny to podstawa dobrze wykonanej usługi, dlatego dbamy aby wszystkie urządzenia były sprawne i najlepszej jakości. Dzięki temu wymiana lub naprawa opon przebiega szybko i skutecznie.

Jednak wymiana i naprawa opon to nie wszystko, ponieważ RR Cars oferuje także sprzedaż wysokiej klasy opon letnich i zimowych od sprawdzonych producentów. Z pewnością opony zakupione w naszym warsztacie spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Gwarantujemy nie tylko jakość, ale także szybką i profesjonalną obsługę.

Aby jeszcze bardziej poprawić poziom naszych usług oferujemy mobilną wulkanizację.  W dogodnym dla klienta miejscu i czasie wymienimy opony dzięki specjalnie przygotowanej stacji wulkanizacyjnej.  

Nie wahaj się i wymień opony w RR Cars!

Kontakt

 

"RRCars" Robert Michnicki

ul. Asnyka 32
40-696 Katowice

tel.: 534 499 400 
biuro@rrcars.pl