O firmie

RR Cars to warsztat samochodowy, który zajmuje się szybką i profesjonalną naprawą samochodów i nie tylko. Świadczymy usługi z zakresu elektromechaniki, wulkanizacji, pomocy drogowej oraz klimatyzacji. Posiadamy także wypożyczalnię samochodów.   

Zespół RR Cars tworzy grupa pasjonatów motoryzacji, mechaniki i sportów motorowych, którzy poświęcają całą swoją energię i serce pracy w warsztacie. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, którzy latami zbierali wiedzę i doświadczenie, wykorzystywane teraz na co dzień. Nie boimy się trudnych przypadków i chętnie podejmujemy wyzwania.  Do naprawy każdego samochodu podchodzimy indywidualnie  i z zaangażowaniem, przeprowadzając dokładną diagnostykę i podejmując odpowiednie kroki. Nie tylko naprawiamy, ale także radzimy i oferujemy najlepsze rozwiązania, tak aby każdy samochód wyjechał z naszego warsztatu w jak najlepszej kondycji.

Pasja i doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem to gwarancja sukcesu RR Cars, o którym świadczą setki naprawionych, zadbanych i sprawnych samochodów, a także liczne grono stałych zadowolonych klientów naszego warsztatu.

Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie, o czym możesz przekonać się podczas wizyty w warsztacie RR Cars. Mamy wszystko, co potrzebne do utrzymania wzorowej kondycji Twojego samochodu.  Zapraszamy!

Kontakt

 

"RRCars" Robert Michnicki

ul. Asnyka 32
40-696 Katowice

tel.: 534 499 400 
biuro@rrcars.pl